-
E-Sklepy
- AGD i RTV
- Biura w Polsce
- Nieruchomości i budownictwo
- Ogrody, domy
- Usługi konsultingowe
- Szkolnictwo
- Usługi finansowe
- Fotografia
- Handel, sprzedaż
- Rozrywka, hobby
- Urzędy, instytucje
- Internet i komputery
- Kultura, rozrywka
- Media
-
Firmy
- AGD i RTV
- Biura w Polsce
- Nieruchomości i budownictwo
- Ogrody, domy
- Usługi konsultingowe
- Szkolnictwo
- Usługi finansowe
- Fotografia
- Handel, sprzedaż
- Rozrywka, hobby
- Urzędy, instytucje
- Internet i komputery
- Kultura, rozrywka
- Media
-
Produkty
- AGD i RTV
- Biura w Polsce
- Nieruchomości i budownictwo
- Ogrody, domy
- Usługi konsultingowe
- Szkolnictwo
- Usługi finansowe
- Fotografia
- Handel, sprzedaż
- Rozrywka, hobby
- Urzędy, instytucje
- Internet i komputery
- Kultura, rozrywka
- Media

Dodano: 30.03.2017 07:22 | E-GOista
Wszystko w porządku. Nic się nie zacina, nie psuje jak na razie. Gwarancja jest dość długa, także liczę na to, że inhalator nam te parę latek posłuży bezawaryjnie.
Dodano: 28.03.2017 18:18 | Pendrzec
Używamy regularnie w domu i jest OK. Nie mam uwag, nie mam zastrzeżeń, choć też prawda jest taka, że sprzęt mamy dopiero od miesiąca. O trwałości powiem więcej za jakiś czas pewnie.
Dodano: 28.03.2017 07:15 | SmallMiska
Nie mam uwag, dla mnie inhalator zdecydowanie warty polecenia. Zwłaszcza jeśli chodzi o prostsze urządzenia, które nie zajmują dużo miejsca.
Dodano: 26.03.2017 19:21 | agapod17
Praktyczne rozwiązanie. Polecam! Mała waga, mały rozmiar i też na plus długo przewód z zasilaniem, który mocno ułatwia całą kwestię logistyki.
Dodano: 12.03.2017 22:09 | tami.85
Dobry sprzęt, oby więcej takich było w sprzedaży. Inhalator wydajny, nieskomplikowany w obsłudze, przyjazny dla młodszych użytkowników.
Dodano: 12.03.2017 17:28 | irek1981
Dobra jakość, nieduża cena, prosta obsługa – moim zdaniem ciekawa alternatywa na ten moment jeśli chodzi o rodzinne inhalatory Polecam!
Dodano: 03.03.2017 13:37 | Magnet
Praktyczne rozwiązanie. Polecam! Mała waga, mały rozmiar i też na plus długo przewód z zasilaniem, który mocno ułatwia całą kwestię logistyki.
Dodano: 24.02.2017 19:23 | angel_with _attitude
Nie mam tutaj jakiś zarzutów do tego modelu. Polski producenta, dobra jakość, pełne wyposażenie w zestawie, wraz z maseczkami.
Dodano: 22.02.2017 21:54 | Nadi rrrh
Bardzo jest tutaj na pewno cena przekonująca, ale też mogę powiedzieć, że nie cierpi na niej jakość. Atrakcyjne i wydajne urządzenie jak na ten segment cenowy moim zdaniem.
Dodano: 22.02.2017 21:47 | CzarnyBlant
Muszę pochwalić producenta za to, że udało mu się fajnie wyciszyć inhalator. Szum jest znośny, nie jest to hałas, który jakoś przeszkadza.
Dodano: 15.02.2017 23:24 | wiesiekj
Dla mnie okej, na pewno były to dobrze wydane pieniądze. Rozsądna cena, bardzo porządna obudowa i mocny kompresor.
Dodano: 14.02.2017 23:00 | azBee
Dla mnie na duży plus jest wydajność. Szybko dostarcza lek i cząsteczki są odpowiednio małe, więc można śmiało leczyć też dolne drogi.
Dodano: 14.02.2017 19:43 | cocomorocco
Nie mam uwag, dla mnie inhalator zdecydowanie warty polecenia. Zwłaszcza jeśli chodzi o prostsze urządzenia, które nie zajmują dużo miejsca.
Dodano: 14.02.2017 19:14 | Jacek1812
Bardzo solidna jakość. Korzystamy w kilka osób regularnie i nie widzę, żeby w jakikolwiek sposób kompresor stracił na mocy.
Dodano: 14.02.2017 09:08 | waydeezee
Najlepszy inhalator jaki dotychczas mieliśmy w domu. Prosty, ale wydajny. Nie ma problemu z uciekaniem leku i jego marnowaniem.
Dodano: 12.02.2017 16:37 | Maxwell_uk
Duża wygoda, warto! Nie ma problemów z ustawieniem inhalatora, jest wyjątkowo lekki i poręczny, łatwo go można rozłożyć w pokoju.
Dodano: 11.02.2017 21:29 | mehdin
Wygodna torba, lekkie urządzenie. Jak ktoś szuka czegoś naprawdę mobilnego, co można szybko złożyć i spakować to polecam ten wariant.
Dodano: 10.02.2017 06:57 | sgemino
Cichy, wygodny, bardzo poręczny sprzęt. W tej półce cenowej to ja lepszego urządzenia nie znalazłam. Polecam!
Dodano: 06.02.2017 10:40 | giena1977a
Długo szukałam inhalatora dla siebie i dzieci – ten jest w porządku. Łatwy w ustawieniu i obsłudze, dokładnie dostarcza lek bez marnowania aerozolu.
Dodano: 03.02.2017 13:03 | tomalix
Jakbym miał kupować jeszcze raz to znowu ten model bym wybrał. Poręczny, lekki i też trzeba przyznać, że naprawdę nie hałasuje. Dzieci mogą używać bezproblemowo.