-
E-Sklepy
- AGD i RTV
- Biura w Polsce
- Nieruchomości i budownictwo
- Ogrody, domy
- Usługi konsultingowe
- Szkolnictwo
- Usługi finansowe
- Fotografia
- Handel, sprzedaż
- Rozrywka, hobby
- Urzędy, instytucje
- Internet i komputery
- Kultura, rozrywka
- Media
-
Firmy
- AGD i RTV
- Biura w Polsce
- Nieruchomości i budownictwo
- Ogrody, domy
- Usługi konsultingowe
- Szkolnictwo
- Usługi finansowe
- Fotografia
- Handel, sprzedaż
- Rozrywka, hobby
- Urzędy, instytucje
- Internet i komputery
- Kultura, rozrywka
- Media
-
Produkty
- AGD i RTV
- Biura w Polsce
- Nieruchomości i budownictwo
- Ogrody, domy
- Usługi konsultingowe
- Szkolnictwo
- Usługi finansowe
- Fotografia
- Handel, sprzedaż
- Rozrywka, hobby
- Urzędy, instytucje
- Internet i komputery
- Kultura, rozrywka
- Media

Dodano: 23.05.2017 07:33 | agapod17
Inhalator zdaje egzamin, a korzystamy całkiem regularnie. Fajnie sobie radzi zwłaszcza z oczyszczaniem dróg.
Dodano: 31.03.2017 09:54 | Anonim.KuBa
Nie mam jakiś zastrzeżeń co do tego modelu. Nie sprawia problemów, można wygodnie ustawić w pokoju, przewody są dostatecznie długie.
Dodano: 30.03.2017 12:55 | jajosz12
Dobrym rozwiązaniem jest dołączenie irygatora do zestawu. Akurat u nas w domu takie oczyszczanie dróg oddechowych przydaje się często.
Dodano: 25.03.2017 21:12 | yazzz
Dobra jakość za rozsądne pieniądze – warto. Na tle innych inhalatorów z tej półki cenowej na pewno wyróżnia się funkcjonalnością i trwałością.
Dodano: 23.03.2017 10:35 | M@disson
Bardzo fajna rzecz. Korzystamy raczej doraźnie przy różnych stanach zapalnych, ja też często korzystam z nawilżania śluzówki, bo w związku z pracą w klimie mam z tym problem.
Dodano: 14.03.2017 19:37 | sgemino
Super sprzęt, właśnie taki był nam potrzebny. Wszechstronny, do leczenia w astmie, ale też do terapii przy zwykłym przeziębieniu.
Dodano: 14.03.2017 06:06 | Devin _devon
Wysoka jakość za rozsądne pieniądze – tak bym skwitował ten inhalator. Korzystam już 5 miesiąc i cały czas działa tak samo płynnie i wydajnie.
Dodano: 13.03.2017 20:18 | ZeljkoF
Precyzyjny inhalator, muszę przyznać, że naprawdę nie marnuje leku. Zawory które tutaj wprowadzili się sprawdzają. Polecam.
Dodano: 04.03.2017 09:11 | phonik
Nie mam jakiś zastrzeżeń co do tego modelu. Nie sprawia problemów, można wygodnie ustawić w pokoju, przewody są dostatecznie długie.
Dodano: 18.02.2017 20:11 | pokergame22
Nie ma strat leku, poza tym można każdy typ leku stosować, a wiem że w wielu inhalatorach jest z tym kłopot. Także ode mnie duży plus i pełna rekomendacja!
Dodano: 14.02.2017 19:40 | mehdin
Polecam ten sprzęt. Sprawdza się przy regularnej terapii, jak też do korzystania przy nagłych wypadkach jak przeziębienie, zatkane zatoki itp.
Dodano: 08.02.2017 23:04 | Varcan67
Intuicyjny w obsłudze, od razu się połapałem co i jak, i co do czego. Często korzystamy też z irygatora, który rzeczywiście się przydaje, nie jest to funkcja dla funkcji, ale praktyczne rozwiązanie.
Dodano: 03.02.2017 22:52 | Anjinsaan
Kompresor nie robi za wiele zgiełku, także sama inhalacja zwłaszcza dla dzieci nie jest jakaś straszna. Na pewno model warty uwagi.
Dodano: 30.01.2017 16:41 | kiwi bob34
Prosta i szybka regulacja szybkości i wielkości cząstki, łatwe w czyszczeniu elementy, odpowiednio pojemny nebulizator. Dla mnie na pewno urządzenie jedne z ciekawszych w tej cenie.
Dodano: 22.01.2017 09:49 | re_er55
Ekstra! Właśnie taki inhalator dla całej rodziny był nam potrzebny. Świetne wsparcie przy terapii alergika.
Dodano: 20.01.2017 06:46 | Aga-lloch
Łatwo się składa, czyści i rozkłada, na pewno dobrym pomysłem był schowek. Rzeczywiście szybka inhlacja, tak jak podaje producent 2ml leku w jedną minutę.
Dodano: 17.01.2017 12:53 | karmelaniolek
Dobra jakość za rozsądne pieniądze – warto. Na tle innych inhalatorów z tej półki cenowej na pewno wyróżnia się funkcjonalnością i trwałością.
Dodano: 03.12.2016 13:29 | esdoen1
Kompresor nie robi za wiele zgiełku, także sama inhalacja zwłaszcza dla dzieci nie jest jakaś straszna. Na pewno model warty uwagi.
Dodano: 02.12.2016 22:24 | wiesiekj
Bardzo korzystna cena w zestawieniu z jakością inhalatora. Długa gwarancja, więc jest to zakup na lata, a nie na parę miesięcy.
Dodano: 01.12.2016 22:33 | Asd7
Bardzo fajna rzecz. Korzystamy raczej doraźnie przy różnych stanach zapalnych, ja też często korzystam z nawilżania śluzówki, bo w związku z pracą w klimie mam z tym problem.