-
E-Sklepy
- AGD i RTV
- Biura w Polsce
- Nieruchomości i budownictwo
- Ogrody, domy
- Usługi konsultingowe
- Szkolnictwo
- Usługi finansowe
- Fotografia
- Handel, sprzedaż
- Rozrywka, hobby
- Urzędy, instytucje
- Internet i komputery
- Kultura, rozrywka
- Media
-
Firmy
- AGD i RTV
- Biura w Polsce
- Nieruchomości i budownictwo
- Ogrody, domy
- Usługi konsultingowe
- Szkolnictwo
- Usługi finansowe
- Fotografia
- Handel, sprzedaż
- Rozrywka, hobby
- Urzędy, instytucje
- Internet i komputery
- Kultura, rozrywka
- Media
-
Produkty
- AGD i RTV
- Biura w Polsce
- Nieruchomości i budownictwo
- Ogrody, domy
- Usługi konsultingowe
- Szkolnictwo
- Usługi finansowe
- Fotografia
- Handel, sprzedaż
- Rozrywka, hobby
- Urzędy, instytucje
- Internet i komputery
- Kultura, rozrywka
- Media

Dodano: 25.11.2016 10:59 | Evren_An
Cukierki żeńszeniowe z imbirem o dziwo wspomagają odchudzanie. Uregulowała mi się przemiana materii, odkąd je stosuję.
Dodano: 18.11.2016 22:54 | rabbit_hole
Jestem zawodowym kierowcą i cukierek z zawartością żeń-szenia i imbiru potrafi przywrócić błyskawicznie koncentrację.
Dodano: 18.11.2016 07:31 | szulmar
Na brak siły i jesienne stany depresyjne cukierki żeńszeniowe z imbirem od Reuttera idealne i wcale tak nie tuczą, w porównaniu do innych przekąsek.
Dodano: 16.11.2016 14:57 | giena1977a
Byłam w aptece i kupiłam niemieckie cukierki żeńszeniowo-imbirowe przypadkowo. Przy powolnym używaniu cukierka zauważyłam, że czuję się pozytywnie pobudzona, nawet lepiej od średnio – mocnej kawy. Super sprawa.
Dodano: 15.11.2016 19:47 | extreme_reader
Jeden cukierek Reutera żeńszeniowy z imbirem wystarczy na długo, świetny tradycyjny smak, receptura naturalna. Kupiłem cukierki w sklepie zielarskim i przyznam, że mnie pozytywnie zaskoczyły. Coś nowego.
Dodano: 15.11.2016 07:25 | pokergame22
Zauważyłem, że po cukierkach mam bardzo świeży oddech. Prawdopodobnie zasługa imbiru. Bardzo smaczna, słodka przekąska, której od czasu do czasu można używać bez wyrzutów sumienia.
Dodano: 09.11.2016 18:42 | karmelaniolek
Zawsze kupuję w zielarni cukierki Żeńszeniowo-imbirowe przed sezonem jesienno – zimowym i w ogóle nie borykam się z problemem przeziębienia.
Dodano: 07.11.2016 20:23 | Squel
Żeń – szeń i imbir to połączenie, które mocno pobudza. Praktycznie zero chemii. Cukierek można dać dziecku mężowi bez większych wyrzutów sumienia.
Dodano: 06.11.2016 14:10 | Ryan&Sage
Zimą zawsze mam pod ręką cukierki z żeń szeniem i przyznam, że to najlepsza forma leczenia przeziębienia, jaką znam. Ostatnio w mojej aptece ich zabrakło.
Dodano: 03.11.2016 19:56 | Snaco
Polecono mi cukierki żeńszeniowe-imbirowe jako delikatny afrodyzjak i to się faktycznie sprawdza. Są w aptekach. Biorę przed nocą od czasu do czasu i mam znacznie lepsze „osiągi” :) O to chodziło.
Dodano: 02.11.2016 15:21 | @jay
Smaczny produkt z apteki :) Naturalny przekąska produkt energetyczny. Tak można powiedzieć. Bardzo niska cena w aptece jak na markowej firmy produkt.
Dodano: 31.10.2016 17:20 | El2CzupakaBra
Zdrowe słodycze? To właśnie te cukierki :)