-
E-Sklepy
- AGD i RTV
- Biura w Polsce
- Nieruchomości i budownictwo
- Ogrody, domy
- Usługi konsultingowe
- Szkolnictwo
- Usługi finansowe
- Fotografia
- Handel, sprzedaż
- Rozrywka, hobby
- Urzędy, instytucje
- Internet i komputery
- Kultura, rozrywka
- Media
-
Firmy
- AGD i RTV
- Biura w Polsce
- Nieruchomości i budownictwo
- Ogrody, domy
- Usługi konsultingowe
- Szkolnictwo
- Usługi finansowe
- Fotografia
- Handel, sprzedaż
- Rozrywka, hobby
- Urzędy, instytucje
- Internet i komputery
- Kultura, rozrywka
- Media
-
Produkty
- AGD i RTV
- Biura w Polsce
- Nieruchomości i budownictwo
- Ogrody, domy
- Usługi konsultingowe
- Szkolnictwo
- Usługi finansowe
- Fotografia
- Handel, sprzedaż
- Rozrywka, hobby
- Urzędy, instytucje
- Internet i komputery
- Kultura, rozrywka
- Media


Dodano: 18.05.2026 11:02 | Malwina
Ogromnym atutem jest miła obsługa i fachowe doradztwo. Zdecydowanie polecam ten sklep każdemu miłośnikowi ogrodu i sadownictwa.
Dodano: 23.04.2026 10:21 | Paweł
Zamówienie w Podkarpackich Sadach oceniam pozytywnie. Sklep ma naprawdę szeroki wybór roślin i to jest jego duży atut
Dodano: 01.02.2026 00:16 | Aneta
Zamawiam tu kolejny raz bo sadzonki są silne i zgodne z opisem
Dodano: 31.01.2026 23:53 | Piotr
Błyskawiczna wysyłka i towar zgodny z opisem na stronie internetowej na pewno wrócę po więcej sadzonek wiosną
Dodano: 31.01.2026 23:20 | Kasia
Moja jabłoń już miala pierwsze nowe listki w sezonie jestem zachwycona
Dodano: 31.10.2025 22:52 | Ewa
Jakość świetna ceny uczciwe
Dodano: 31.08.2025 06:40 | Ola
Instrukcja sadzenia przejrzysta nawet początkujący sobie poradzi bardzo polecam
Dodano: 31.07.2025 13:22 | EwaG
Pełen profesjonalizm, od zamówienia po dostawę. Sadzonki wyglądają na bardzo zadbane i gotowe do sadzenia. Oby tak dalej
Dodano: 30.06.2025 23:55 | Tomek
Sklep godny zaufania, profesjonalna obsługa klienta
Dodano: 31.05.2025 22:55 | GardenQueen
Towar świetnie zapakowany przepiękne zdrowe drzewka nie mogę doczekać się pierwszych owoców
Dodano: 30.04.2025 23:27 | Asia
Sklep oferuje naprawdę świetne sadzonki owocowe w bardzo rozsądnych cenach, jestem bardzo zadowolona
Dodano: 31.03.2025 22:12 | Zuza
Zamówienie dotarło idealnie na czas drzewka w doskonałej kondycji
Dodano: 28.02.2025 14:52 | Jola
Wszystkie wiśnie się przyjęły znakomicie, jestem zachwycona zakupem
Dodano: 31.01.2025 09:05 | Kasia
Szybka dostawa i piękne drzewka. Mega!
Dodano: 11.08.2024 23:09 | Tomek
Znaleźliśmy tutaj takie odmiany, których nie ma nigdzie indziej. Rewelacja!
Dodano: 30.06.2024 23:34 | Kasia
Sadzonki były dobrze zapakowane i dotarły w idealnym stanie, polecam!
Dodano: 31.03.2024 23:17 | Jarek
Zaskoczony jakością sadzonek. Polecam!
Dodano: 31.01.2024 21:44 | Tomasz
Zadowolony z obsługi reklamacji
Dodano: 22.12.2023 09:17 | Aga
Uwielbiam ten sklep! Szybko, łatwo i skutecznie.
Dodano: 30.11.2023 23:15 | Ania
Bardzo pomocna obsługa klienta, sadzonki są w idealnym stanie!